Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Piątek, 25 maja 2018 roku, Trójmiasto
W maju jak w raju


Strona głównaMapa portaluIndeksSzukanieStatystyki
News
Marki aut
Samochody
Dealerzy aut
Stacje obsÂługi
Stacje paliw
Parkingi
Ubezpieczyciele
Ludzie zwiÂązani z motoryzacjÂą
Leksykon motoryzacyjny
Nowoœci


Zgłoś obiekt


 Sukcesy 


Valid CSS!
Valid HTML 4.01!


 Popieramy 


Bykom stop!
Open source
Kieruj bez procentów
Ciekawe strony

Witaj!

W dziale tym zebraliśmy wszystkie strony, które mogą Cię zainteresować. Nas zainteresowały albo zaintrygowały, dlatego dodaliśmy je do tego działu, który zresztą z myślą o przejrzystości podzieliliśmy na różne obszary zainteresowań.

Jeżeli uważasz, że Twoja strona jest warta umieszczenia w tym dziale, to daj nam jak najszyciej znać. Sprawdzimy ją i jeżeli tak będzie, to na pewno umieścimy ją u nas.

Zmiany w ruchu drogowym i komunikacji miejskiej:
Zmiany w ruchu drogowym i komunikacji miejskiej na portalu www.gdansk.pl
 
Zmiany w ruchu drogowym i komunikacji miejskiej na portalu www.gdynia.pl
 
Strona GDDKiA, na której poza informacjami na temat prowadzonych inwestycji można również znaleźć informacje na temat utrudnień (szczególne przydatne przy planowaniu podróży), opłat drogowych, a także inne ciekawe informacje
 
Portale motoryzacyjne:
Bardzo przyjazny portal motoryzacyjny, w którym znajdują się między innymi artykuły, informacje techniczne o samochodach osobowych, cięzarówkach, motocyklach oraz wiele innych przydatnych zmototryzowanym osobom informacji.
 
Fankluby motoryzacyjne:
banner
Oficjalna strona miłośników Forda Fiesty z całej Polski i nie tylko. Znajdziesz tu ciekawe informacje o wszystkich modelach Fiesty, giełdę, gdzie możesz pohandlować częściami i forum dyskusyjne, gdzie inni klubowicze pomogą w nurtujących Cię problemach.
 
Jak nazwa wskazuje klub miłośników pojazdów terenowych i off-roadu
 
Oficjalna strona Trójmiejskiego fanklubu Hondy. Znajdziesz tu informacje o zlotach miłośników samochodów tej marki i poznasz nowych ludzi, użytkowników samochodów marki Honda.
 
banner
Jaguar Club Poland Sekcja Morska Gdańsk, pod kierownictwem Pana Oskara Drzewieckiego.
 
Forum pomorskich użytkowników samochodów marki Alfa Romeo.
 
banner
Trójmiejski fanklub pojazdów marki Mitsubishi.
 
Strona klubowa użytkowników, fanów i miłosników pojazdów marki nissan.
 
banner
Wirtualne miejsce spotkań miłośników samochodów marki Peugot, konkretnie modelu 206. Członkowie spotykają się, organizują zloty, wymieniają poglądami o swoich autach.
 
Strona klubowa pomorskich fanów i użytkowników cytrynki, czyli popularnych Citroenów.
 
Pomorski klub miłośników samochodów marki Citroen. Posiadasz samochód tej marki? Zarejestruj się i bierz czynny udział w zlotach! Na forum znajdziesz wszelkie porady związane z eksploatacją samochodów tej marki.
 
Strona certyfikowanego fan klubu Porsche. Na stronce informacje o zlotach i imprezach, a także inne aktualności.
 
banner
Klub ogólnopolski posiadaczy czeskich aut marki SKODA. Na stronie wiele informacji na temat tej marki, forum, informacje o zlotach, media, czat.
 
Strona pomorskiej grupy skuterowej. Na stronie aktualności, forum, zloty, informacje techniczne, galeria, artykuły, etc.
 
Jest to strona klubowa pomorskich a szczególnie trójmiejskich użytkowników i fanów pojazdów marki Renault. Na stronie poza informacjami technicznymi i waznymi informacjami dla posiadaczy Renault również archiwum spotkań i zlotów.
 
Uczelnie wyższe:
Jest to jedna z katedr Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej, gdzie kształci się studentów m.in. w specjalności budowa samochodów.
 
Strona domowa Wydzialu Maszyn Roboczych i Transportu Politechniki Poznańskiej. Można tu uzyskać informacje o kierunku "Mechanika i Budowa Maszyn" i specjalizacji "Samochody i Ciągniki".
 
Wiedza motoryzacyjna polsko-języczna:
Stronka przedstawia najnowszą wiedzę na temat akumulatorów oraz informacje motoryzacyjne z kraju i ze świata. Naturalnie można tu znaleźć również mnóstwo konkretnych porad związanych z eksploatacją akumulatorów.
 
Bardzo zaawansowane technicznie materiały i informacje z dziedziny motoryzacji. Na stronie znajdują się również testy do sprawdzenia wiedzy zdobytej podczas jej przeglądania.
 
banner
Portal zawierający obszerną i przejrzyście przedstawioną wiedzę motoryzacyjną z zakresu techniki jazdy. Na stronie znajdują się dodatkowo ciekawe filmy i dokumenty ilustrujące omawiane tematy.
 
Znajdziesz tu kilka ciekawych artykułów związanych z bezpieczeństwem, silnikami, elektryką i elektroniką w samochodzie.
 
To jest strona serwisu informacyjnego motoryzacyjnych kół zainteresowań Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy. Znajdziesz to ciekawe artykuły, ciekawostki motoryzacyjne oraz godne polecenia linki.
 
Sklepy i hurtownie części samochodowych:
Auto Caros - bagażniki i części samochodowe. Importer i dystrybutor bagażników Mont Blanc, hurtownia i sklep części samochodowych, akcesorii do samochodw. Sklep posiada części i bagażniki do większości aut. Na stronie internetowej znajduje się również sklep on-line .
 
Jest to sklep internetowy, w którym nabyć można opony, felgi i inne akcesoria do Twojego samochodu. Strona uzupełniona jest ciekawymi informacjami, m.in. słowniczkiem terminów, poradnikiem i tablicą ogłoszeń.
 
Internetowy sklep z artykułami tuningowymi, bagażnikami rowerowymi i akcesoriami samochodowymi.
 
Jest to sklep internetowy, w którym znaleźć można opony i felgi do Twojego auta. Do wyboru są: felgi stalowe i aluminiowe, opony do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych i przemysłowych.
 
Rozrywka:
Na stronie znajdują się przeróżne filmiki, w tym wypadki, wpadki, motocyklowe tricki i ewolucje i tym podobne akcje. Można tu spędzić trochę czasu. Można tu także wgrać własny filmik, jeżeli jest ciekawy.
 
Strona zawierająca masę śmiesznych filmów i zdjęć z całego świata. Zawiera ona także mnóstwo zabawnych multimediów z dziedziny motoryzacji (strona w języku angielskim).
 
Sporty motorowe:
Bogaty w newsy i aktualne wiadomości ze świata sportów motoryzacyjnych serwis. Strona przejrzysta i łatwa w nawigacji.
 
Serwis poświęcony rajdom amatorskim w kraju. Zaopatrzony w działy poświęcone technice jazdy, zdobywaniu licencji sportu samochodowego oraz tuningowi wybranych pojazdów.
 
Stosunkowo aktualny serwis poświecony rajdom samochodowym w Polsce i na świecie.
 
Strona poświęcona wyścigom ulicznym oraz atmosferze im towarzyszącej. Ponadto w serwisie zawarto szereg ciekawych artykułów na temat tuningu i tematów związanych z motoryzacją.
 
Strona o tuningu. Zawiera między innymi ciekawe galerie, artykuły, reportaże, etc.
 
Inne:
Jest to forum użytkowników wszelakich samochodów jeżdżących po polskich drogach. Można się tu dowiedzieć ciekawych rzeczy na temat swojego autka lub takiego, które zamierzamy kupić i wymienić dośiwdczeniami z innymi użytkownikami.
 
Specjalistyczna naprawa wtryskiwaczy common-rail.
 
Praktyczne informacje dla kierowców na temat ubezpieczenia OC, AC, NNW i kredytów samochodowych.
 
Strona zawierająca kilka ciekawych raportów i publikacji nt. systemu likwidacji szkód. W domenie znaleźć można również inne ciekawe informacje na podobne tematy, takie jak orzecznictwo ws. ubezpieczeń motoryzacyjnych.
 
Oficjalna strona Polskiego Związku Motorowego. Na stronie mnóstwo ciekawych informacji dla wszystkich zmotoryzowanych. Między innymi porady dla podróżujacych za granicą, dla szukajacych stacji obsługi, ceny paliw, itp.
 
Blogi:
Blog opisujący codzienne przeżycia kierowcy przemieszczającego trasę Trójmiasto-Kartuzy
 
KontaktWarunki korzystaniaPolityka prywatnościCiekawe stronyZgłoś obiekt
(c) Trójmiejska Auto Strefa, 2003-2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Trójmiejska Auto Strefa